[script](function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-39065992-8', 'auto');ga('send', 'pageview');[/script]

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.
Ok, rozumiem

Współpraca handlowa

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą handlową, chcielibyście, aby Wasze produkty sprzedawane były w sieci handlowej TXM textilmarket zapraszamy do współpracy. TXM S.A. ciągle poszerza grono swoich dostawców zarówno producentów jak i importerów odzieży i innych artykułów tekstylnych oraz komplementarnych do oferty odzieżowej.


Każda przedstawiona nam oferta towarowa, czy propozycja współpracy będzie przeanalizowana przez naszych specjalistów. Nasze doświadczenie i pozycja na rynku pozwala stworzyć dogodne warunki do współpracy dla dużych i małych firm chcących mieć dostęp do rynku detalicznego.


Priorytetem dla nas jest zaoferować naszym Klientom bogatą gamę produktów dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie współpracować z dostawcami oferującymi ciągłość dostaw, oferując w zamian partnerską współpracę i rzetelność płatniczą.


Zapraszamy do kontaktu.


Sieć sklepów TXM:

dzial.handlowy@txm.pl


Sklepem internetowy txm.pl:

dostawcy@txm.pl

Powrót