[script](function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-39065992-8', 'auto');ga('send', 'pageview');[/script]

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.
Ok, rozumiem

O firmie

Sieć TXM Textilmarket należy do Grupy Kapitałowej Redan. TXM to największa Polska sieć odzieżowych sklepów dyskontowych, jest drugą największą na polskim rynku siecią odzieżowych sklepów dyskontowych. Asortyment sieci charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym poziomem cen oraz odpowiednią relacją jakości produktów do ich ceny. TXM dąży do zdobycia wiodącej pozycji w sektorze sklepów dyskontowych z odzieżą w Europie Środkowo-Wschodniej.

TXM oferuje swoim klientom szeroki asortyment odzieży użytkowej (bluzki, bluzy, koszulki, t-shirty, topy, kurtki, koszule, swetry, sukienki, spodnie i spódnice) oraz obuwie, akcesoria i dodatki. Zdecydowana większość przychodów TXM pochodzi ze sprzedaży odzieży, bielizny oraz artykułów dziewiarskich.

Produkty sieci TXM sprzedawane są głównie w Polsce, która jest wiodącym rynkiem działalności. Sieć handlowa rozwijana jest również na rynkach zagranicznych w tym w Słowacji oraz Rumunii. Sklepy stacjonarne TXM textilmarket zlokalizowane są przede wszystkim w miejscowościach od 12 tys. do 70 tys. mieszkańców, ale rozszerza również działalność o większe aglomeracje (obecnie posiada sklepy m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku czy Wrocławiu). Powierzchnie handlowe sklepów, w zależności od lokalizacji, wynoszą od 100 m2 do 400 m2, przy czym większość stanowią sklepy od 180 m2 do 250 m2.

W kwietniu 2014 r. TXM, jako pierwsza sieć dyskontowa, uruchomiła sklep internetowy z odzieżą www.txm24.pl.

W 2017 r. Klienci przyznali marce Godło Dobrej Marki 2017–Jakości, Zaufania oraz  Renomy co motywuje markę jeszcze bardziej do ciągłego polepszania procesów sprzedaży i obsługi Klienta.

Na dzień 31 sierpnia 2018 r. sieć sprzedaży składała się z 390 sklepów własnych o łącznej powierzchni 104,6 tys. m2.

Powrót